Výstava na komunitním plácku

Výstava na komunitním plácku

Jelikož podzimní dlabání dýní alias dýňování mělo ohlas, rozhodli jsme se uspořádat v neděli 27. října na Komunitním plácku Bartoloměj ještě jedno.

Při té příležitosti jsme improvizačně připravili malou výstavu dvou újezdských umělců – obrazů malířky, filmové režisérky, učitelky malby, filmové režie a filmového jazyka Victorie Rampal Dzurenko a fotografií dokumentárního a pouličního fotografa Pavla Dufka (oba na fotografii).

Spadané zlaté listí v měkkém odpoledním slunci dodalo našemu plácku kouzelnou atmosféru a všichni jsme si těch zbývajících pár hodin teplých podzimních okamžiků náležitě užili.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout jako vždy na našem webu www.ujezdkom.cz.

Výstava na komunitním plácku Bartoloměj, Victorie Rampal Dzurenko, Pavel Dufek

A protože už nastává adventní čas i my si potřebujeme na chvíli oddechnout, odpočinout a načerpat síly na další zajímavé akce a realizace, které pro vás s radostí připravujeme. 

Dovolte nám tedy za náš mladý spolek ÚJEZD.KOM popřát vám klidné prožití vánočních svátků v kruhu rodinném i mezi přáteli a v novém roce 2020 především hodně zdraví!

Zachovejte nám přízeň i nadále a moc děkujeme za všechna slova podpory, poděkování i za zpětnou vazbu, kterou nám sdělujete. To vše nám pomáhá růst. Vážíme si toho!

Hana Mertová, Blanka Charvátová, Míša Skalníková